herb LKS Start Niechcice

2. Michał Wiśniewski ??ta kartka
3. Tomasz Krupa
4. Jakub Mizera
5. Łukasz Drożdżowski  (1 asysta)
6. Konrad Mutryn bramka ??ta kartka  zmiana 84" Paweł Wiśniewski
7. Dariusz Wiśniewski kapitan bramka
8. Sebastian Sielski
9. Bartłomiej Rakowiecki  kontuzja 14" Błażej Foryś
10. Szymon Dębski
11. Rafał Kubicz bramka

herb LKS Start Niechcice Zawodnicy rezerwowi LKS Start Niechcice

1. Kamil Niedźwiecki

Oceny zawodników »

herb LKS Start Niechcice Prezentacja graficzna składu drużyny LKS Start Niechcice

Jakub Mizera
Łukasz Drożdżowski
Michał Wiśniewski
Bartłomiej Rakowiecki
Błażej Foryś
Szymon Dębski
Konrad Mutryn
Paweł Wiśniewski
Tomasz Krupa
Rafał Kubicz
Dariusz Wiśniewski
Jarosław Hochman
Sebastian Sielski

autor: startkamilo20 2014-10-19 11:03:55

Profil startkamilo20 w Futbolowo czas na zmiany w start niechcicach

autor: drozdzik303 2014-10-20 10:08:50

Profil drozdzik303 w Futbolowo Tak należy zmienić podejście nie których ludzi do klubu,zarządu oraz trenera i zawodników którzy próbują coś zrobić dla dobra tego klubu,a jest kilku którzy im w tym przeszkadzają. Myślę że wiadomo o kogo chodzi i niech sami sobie przemyślą po co im to.

autor: drozdzik303 2014-10-20 15:54:56

Profil drozdzik303 w Futbolowo Do trenera Ci przeszkadzający niech walą całą godzinę interwały lub coś innego kondycyjnego jak będą mieli jeszcze ochotę później w nagrodę jeżeli będzie gierka to niech zagrają z wami. Druga sprawa nie zbyt miła są osoby które pożyczyły sobie dresy oraz piłki z klubu i jakoś ciężko im to oddać, a myślę że w klubie nie przelewa się z kasą i po co wydawać pieniądze na uzupełnienie tych braków jak można w to miejsce zakupić coś innego.

autor: drozdzik303 2014-10-20 16:04:37

Profil drozdzik303 w Futbolowo Może Wójt gminy to przeczyta bo doszły mnie słuchy że faworyzuje pan inny klub gminny tworząc lub zatrudniając zawodników po to aby oni w tym klubie grali. Bo mają prace to i grają w danym klubie inne zespoły niestety nie mogą sobie na to pozwolić. Więc panie weź pan rób sprawiedliwie. Albo przynajmniej zadbaj o to żeby było jak najlepiej dla wszystkich równo.

autor: drozdzik303 2014-10-20 16:06:16

Profil drozdzik303 w Futbolowo Może Wójt gminy to przeczyta bo doszły mnie słuchy że faworyzuje pan inny klub gminny tworząc miejsce pracy i zatrudnia zawodników po to aby oni w tym klubie grali. Bo mają prace to i grają w danym klubie inne zespoły niestety nie mogą sobie na to pozwolić. Więc panie weź pan rób sprawiedliwie. Albo przynajmniej zadbaj o to żeby było jak najlepiej dla wszystkich równo.

autor: ~Pan x 2014-10-22 18:34:22

avatar Pan wójt lansuje się za pieniądze z Unii Europejskiej przed wyborami:) Przyznaje granty europejskie jako gminne:) Cwaniaczek prosiaczek.

Start Niechcice - Olimpia Wola Załężna