herb LKS Start Niechcice
Omega II Kleszczów   LKS Start Niechcice

2014-09-14, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Start już po 11 minutach gry przegrywał z Omegą jedną bramką strzałem z dystansu popisał A. Pędziwiatr. Po kwadransie gry Rafał Kubicz zdobył wyrównującą bramkę dla naszego zespołu. Następnie po słabej grze naszego bramkarza Start stracił kolejną bramkę oraz następną tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania. Po przerwie nikt nie mógł przeważyć szali na swoją korzyść dopiero w 74 minucie z rzutu karnego bramkę dla drużyny z Kleszczowa zdobył R. Tomesz. Start jednak nie poddał się, zdobył drugą bramkę w meczu, strzelił ją Krzysztof Gołębiewski. Wynik spotkania na 5:2 w ostatnich sekundach meczu ustalił zawodnik omegi H. Górski.

Zdjęcia z meczu zostaną opublikowane wieczorem lub jutro.

W następnym spotkaniu Start podejmie u siebie drużynę z Gorzkowic, zapowiadają się niezwykłe emocje i ciekawy mecz. Ponieważ jest to tzw. miejscowy rywal.