Zapowiedz LZS Świt Kamieńsk

• autor: Administrator, 2015-05-01 13:49

Dnia 02.05.2015r. drużyna z Niechcic podejmie w rewanżowym meczu rywala z sąsiadującej gminy Świt Kamieńsk.

Do pierwszej potyczki ligowej doszło 27 września ubiegłego roku, nasza drużyna uległa drużynie z Kamieńska aż 5:1 a bramki dla Świtu zdobyli: Tomasz Bąkowicz 7, Jacek Kuliberda 20, Mateusz Wawszczak 36, Szymon Błachowicz 70, 77. Dla Startu jedną bramkę zdobył Rafał Kubicz w 38 minucie.

Drużyna Świtu Kamieńsk w rundzie wiosennej zdobyła aż 15 punktów w 6 meczach a w ostatnim meczu zabrakło naprawdę niewiele aby odnieśli kolejne zwycięstwo, niestety po wyniku 2:0 do przerwy ulegli Stali Niewiadów która w drugiej połowie strzeliła im 3 bramki a mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla przyjezdnych.

Obecnie Świt zajmuje 5 miejsce w tabeli piotrkowskiej okręgówki z dorobkiem 34 punktów, tracąc do lidera 13 punktów. Drużyna z Niechcic usytuowana jest na miejscu 10 z dorobkiem 17 punktów.

Porównanie drużyn dostępne tu:  -->KLIKNIJ<--

Miejmy nadzieję że w tym ciężkim a nawet bardzo ciężkim meczu uda się nam wyrwać choćby 1 punkt, nie zapominajmy, że gramy u siebie a boisko w Niechcicach już wiele razy wciągało punkty przyjezdnym.

Początek meczu został zaplanowany na godz. 16:00 liczymy na liczne przybycie kibiców.

autor: drozdzik303 2015-05-03 14:17:30

Profil drozdzik303 w Futbolowo >TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MŁODZIKÓW W NIECHCICACH >Start Niechcice I - Start Lgota Wielka (0:0) 0:4 >Start Niechcice II - MUKS "Szóstka" Radomsko (0:1) 2:4 Eryk Wiśniewski , Bartosz Wiśniewski >MUKS "Szóstka" Radomsko - Start Lgota Wielka (4:1) 7:2 >Start Niechcice I - Start Niechcice II (4:0) 12:0 samobójcza, Szymon Skóra, Bartosz Szczukocki, Eryk Wiśniewski, Eryk Wiśniewski, Bartosz Wiśniewski, Eryk Wiśniewski, Eryk Wiśniewski, Eryk Wiśniewski, Eryk Wiśniewski, Mateusz Machera, Bartosz Wiśniewski

autor: drozdzik303 2015-05-03 14:18:03

Profil drozdzik303 w Futbolowo >MUKS "Szóstka" Radomsko - Start Niechcice II (2:0) 7:0 >Start Niechcice I - Start Lgota Wielka (1:0) 8:0 Eryk Wiśniewski, Oskar Smuga, Oskar Smuga, Mateusz Machera, Mateusz Machera,Bartosz Szczukocki, Eryk Wiśniewski, Bartosz Szczukocki