Aktualności

Wzmacniamy szeregi!

• autor: lukaszs96, 2015-04-10 15:04

Budujemy coraz silniejszy zespół. To jeszcze nie koniec !

Przed meczem z liderem okręgówki do zespołu dołączyli wychowankowie Concordii Piotrków. Są nimi zawodnicy, którzy występowali na IV ligowych boiskach. Pierwszym z nich jest Jakub Bąbol ofensywny pomocnik oraz Adam Zelcer doświadczony obrońca.

Słowa prezesa klubu Paweła Wiśniewskiego świadczą o tym, że to nie koniec wzmocnień.

"Rozmawiamy jeszcze z kilkoma zawodnikami, którzy ewentualnie jeszcze w tej rundzie zagrają w barwach niechcickiej drużyny".

• Komentarzy [15]
  • czytano: [622]

autor: drozdzik303 2015-04-11 10:36:45

Profil drozdzik303 w Futbolowo Super że drużyna się rozwija. Chłopaki powinni dać dużo jakości swoim doświadczeniem. Pora żeby pozyskać jakiegoś skutecznego napastnika albo dwóch bo wydaje się wielce prawdopodobne że Kubicz odejdzie do rywala za miedzę (Rozprza) bo mu ktoś tak doradza (nikt z zarządu). Ale niech sobie nie myślą że za darmo (bo takie chodzą pogłoski). A tak naprawdę patrząc na oferty z okresu zimowego dla tego piłkarza on chyba sam nie wie co w życiu chce robić. Ale jest gość który go zastąpi na tej pozycji tylko kwestia ogrania się na niej i oczywiście poprawy kondycji, mówię o Michale Wiśniewskim. Patrząc na mecz w Mniszkowie jego występ był poprawny.

autor: drozdzik303 2015-04-11 10:54:34

Profil drozdzik303 w Futbolowo Ktoś powie że kadra zespołu już liczy 27 zawodników, ale powiedzmy sobie szczerze ilu przychodzi na trening (wiadomo praca, szkoła nie zawsze można być), na mecze też jest różnie a poziom sportowy trzeba podnosić i myślę że oczekiwania i plany zarządu na przyszłość też są. W kadrze też jest wielu młodzieżowców od kogoś też się muszą uczyć. Powstaną pewnie jeszcze młodziki też dobrze by mieli gdzie podglądać jak się gra, a gdzie to robić jak nie u siebie na podwórku(stadionie).

autor: drozdzik303 2015-04-11 11:47:05

Profil drozdzik303 w Futbolowo Z tego co wiem zespół ma obiecaną określoną kwotę za wygrane mecze. W związku z jutrzejszym meczem ze Zjednoczonymi chciałbym podbić tą stawkę o 20 zł dla każdego który zagra w tym meczu choćby minutę czyli wychodzi 14 zawodnikom. Oczywiście warunkiem jest zwycięstwo na boisku. A może ktoś się dołączy i dorzuci coś za strzeleni bramki lub nie straconej bramki. Oczywiście tylko liczy się wygrana.

autor: ~1947 2015-04-11 14:52:41

avatar A z jakich klubów były te oferty?

autor: ~ktoś 2015-04-11 19:37:02

avatar GKS TYCHY, LECHIA TOMASZÓW, ZJEDNOCZENI BEŁCHATÓW
To nie żart!!!

autor: ~1947 2015-04-11 19:57:56

avatar Jeśli to prawda z tym GKS-em to wielki błąd,że takiej szansy nie wykorzystał 2 może się nie powtórzyć.Nic by nie stracił,a na pewno wiele by zyskał.Z Poświetnej chłopak poszedł do Górnika Z. a miał gorsze statystyki od Rafała.

Profil drozdzik303 w Futbolowo I połowa
19 min. Tomasz Krupa z Start Niechcice otrzymał żółtą kartkę.
43 min. Mateusz Tworkowski z Start Niechcice otrzymał żółtą kartkę.
44 min. Adrian Płuciennik z Zjednoczeni Bełchatów otrzymał żółtą kartkę.
II połowa
46 min. KRZYSZTOF OPYD z Zjednoczeni Bełchatów wszedł na boisko.
46 min. Adrian Płuciennik z Zjednoczeni Bełchatów opuścił boisko.
60 min. Paweł Wiśniewski z Start Niechcice otrzymał żółtą kartkę.
66 min. Dariusz Wiśniewski z Start Niechcice otrzymał czerwoną kartkę.
67 min. Kamil Niedźwiedzki z Start Niechcice opuścił boisko.
67 min. Artur Lamch z Start Niechcice wszedł na boisko.
68 min. Tomasz Krupa z Start Niechcice otrzymał żółtą kartkę.
68 min. Tomasz Krupa z Start Niechcice otrzymał czerwoną kartkę.

autor: drozdzik303 2015-04-13 08:44:13

Profil drozdzik303 w Futbolowo 75 min. Konrad Niedzielski z Zjednoczeni Bełchatów strzelił bramkę.
75 min. Jakub Mizera z Start Niechcice otrzymał żółtą kartkę.
80 min. Kamil Kowalczyk z Zjednoczeni Bełchatów strzelił bramkę.
83 min. Jan Rojek z Zjednoczeni Bełchatów opuścił boisko.
83 min. Dawid Ozga z Zjednoczeni Bełchatów wszedł na boisko.
87 min. Konrad Niedzielski z Zjednoczeni Bełchatów strzelił bramkę.

autor: drozdzik303 2015-04-13 08:56:56

Profil drozdzik303 w Futbolowo Szkoda że nie udało się wygrać bo Drzewica i Mniszków wynik mieli pod was.

autor: ~anonim 2015-04-13 09:39:02

avatar Po co kopiujesz to ze strony "łączy nas piłka". Wstaw kometarz jak chcesz a reszte to zostaw adminowi

autor: drozdzik303 2015-04-13 10:15:44

Profil drozdzik303 w Futbolowo do anonim - Taki bystry jesteś a z anonima walisz.

autor: lukaszs96 2015-04-13 12:43:45

Profil lukaszs96 w Futbolowo spokojnie wroce ze szkoly to zrobie porzadek

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Pouczenie

Statystyki

Na podstawie art. 16 "Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" (Dz. U. z 2000 r. Nr 80, poz. 9) Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i tekstów bez zgody administratora strony jest zabronione.

Derby są nasze!

Derby Gminy Rozprza dla Startu, na filmie radość piłkarzy po zwycięskim meczu. Czarni - Start 1:2 (1:0) (Świstak 88'', Kubicz 90+5'')

Wyniki

Mecze sparingowe

Awans do kl. "O"

Ostatnia kolejka sezonu 2013/14, wywalczony awans do ligi okręgowej. Na filmie pięknej urody bramka dająca prowadzenie startowi 2:1 w końcowych minutach, strzelcem B. Rakowiecki