Aktualności

Kolejna strata punktów

• autor: FCNiechcice, 2014-05-19 09:49

Start Niechcice uległ Zapałowi Krzętów 3:2 (1:2).

Do 3 punktów stopniała przewaga Startu Niechcice w ligowej tabeli. Spotkanie z Zapałem Krzętów to już kolejne, w którym tracimy punkty na własne życzenie. Mimo straty aż trzech bramek nie był to zły mecz w wykonaniu naszego zespołu. W drugiej połowie otrzymaliśmy (po raz kolejny) 7 żółtych i 2 czerwone kartki, co w głównej mierze doprowadziło do drugiej z rzędu porażki w tej rundzie.

Bramki dla drużyny Startu zdobyli: Rafał Kubicz (asysta Sz. Dębski) oraz Dariusz Wiśniewski (asysta P. Wiśniewski)

Skład: Pałubski Mateusz - Skóra Tomasz, Mizera Jakub, Wiśniewski Paweł, Mutryn Konrad - Niedźwiedzki Kamil, Wiśniewski Dariusz, Grygiel Łukasz, Wiśniewski Michał - Dębski Szymon, Kubicz Rafał

Ławka rezerwowych: Foryś Błażej, Prochuń Piotr, Wrzesiński Marcin