Zapowiedź: GKS Rogi

• autor: FCNiechcice, 2014-04-05 07:57

Zespół GKS'u Rogi będzie drugim rywalem Startu w rundzie wiosennej.

Zespół GKS'u zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. W pierwszym spotkaniu wiosną zespół grający swoje spotkania w Niedośpielinie nieoczekiwanie pokonał LUKS Gomunice 1:2. W rundzie jesiennej Start przegrał spotkanie z zespołem Rogów 0:1.Start w pierwszym wiosennym spotkaniu pokonał Luciążankę Przygłów 0:2, grając większość spotkania w dziewiątkę.Dziś, z różnych powodów nie będziemy mogli liczyć na występ kilku piłkarzy z podstawowego składu, ale mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to w odniesieniu zwycięstwa.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie Start Niechcice vs GKS Rogi. Początek meczu o godz. 16:00 na stadionie w Niechcicach, przy ul. Sportowej 1a

START vs CONCORDIA 2014-11-02