Zaczynamy rundę wiosenną

• autor: FCNiechcice, 2014-03-29 08:05

Start Niechcice w pierwszym spotkaniu będzie podejmował na wyjeździe zespół Luciążanki Przygłów.

Już dzisiaj, 29 marca zespół Startu Niechcice rozpocznie walkę o awans do klasy okręgowej. Pierwszym rywalem naszej drużyny będzie drużyna Luciążanki Przygłów. W rundzie jesiennej padł remis 2:2. W poprzednim sezonie pokonaliśmy u siebie Luciążankę 2:0, a na wyjeździe przegraliśmy takim samym rezultatem.

Runda wiosenna zawsze rządzi się swoimi prawami. Decydują absencje zawodników za kartki lub kontuzje. My mamy nadzieję, że ominie to nasz zespół.Wiadomo też, że drużyna Bąkowej Góry nie przystąpi do rozgrywek, a mecze z nimi będą weryfikowane jako walkower.  Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie naszej drużyny w rundzie jesiennej. Początek meczu przy ul. Topolowej 45 o godz. 15:00.

Sparing z GUKS Gorzkowice