Drugi sparing dla Startu

• autor: FCNiechcice, 2014-02-11 16:20

Nasz zespół pokonał w wyjazdowym spotkaniu Omegę II Kleszczów 0:3 (0:1)

Był to dopiero drugi sparing z czterech do tej pory zaplanowanych (Wcześniejsze się nie odbyły z powodu złych warunków atmosferycznych).

Skład: Mateusz Pałubski(46’ Jarosław Hochman), Michał Mękarski, Mateusz Pawlak, Tomasz Krupa, Mateusz Pęcina, zawodnik testowany, Sebastian Sielski, Dariusz Wiśniewski, Andrzej Szkodziński, Rafał Kubicz, Bartłomiej Rakowiecki.

Na zmiany wchodzili : Patryk Motyl, Paweł Wiśniewski, Mateusz Rakoczy, Mateusz Bukacki.

Bramki zdobyli: Paweł Wiśniewski , Rafał Kubicz (karny), Bartłomiej Rakowiecki

autor: ~anonim 2014-02-12 11:40:49

avatar Brawo

autor: ~gut-ków*** 2014-02-15 12:36:43