Na czym to polega?

KLUB 100 START NIECHCICE

LKS START NIECHCICE otrzymuje co roku dotację z Urzędu Gminy Rozprza, która jest głównym źródłem finansowania klubu. Sama dotacja nie jest jednak na tyle wystarczająca aby pokryć w całości wydatki związane z bieżącą działalnością stowarzyszenia . Bez strategicznych sponsorów utrzymanie piłki nożnej w Niechcicach na obecnym poziomie jest nierealne. Aby Nasz klub mógł osiągnąć zamierzone cele oraz utrzymać wszystkie grupy piłkarskie zrzeszone w klubie Zarząd Klubu Sportowego LKS Start Niechcice postanowił założyć Klub 100 niechcickiej drużyny piłkarskiej.

Celem powołania Klubu 100 jest zdobycie środków finansowych, dzięki którym klub Start Niechcice będzie stale się rozwijał podnosząc poziom sportowy zespołów grających w klubie.
                       Klub 100 zrzesza przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, chcące na miarę swoich możliwości finansowych wspomóc działalność naszego klubu poprzez dokonywanie regularnych, comiesięcznych wpłat pieniężnych na jego rzecz. Aby stać się członkiem Klub 100, należy wypełnić deklarację członkowską oraz dokonywać co najmniej raz w miesiącu opłaty minimum 50 zł na cele statutowe stowarzyszenia "LKS Start Niechcice". Każdy członek Klubu 100 ma pełne prawo wglądu do zestawienia wszystkich swoich wpłat oraz wydatków z tego tytułu.

Członkowie Klubu 100 Start Niechcice uzyskują:

- certyfikat członka Klubu 100 Start Niechcice
- możliwość zamieszczenia baneru reklamowego na obiekcie oraz oficjalnej stronie internetowej LKS Start Niechcice – po indywidualnych uzgodnieniach z Zarządem Klubu
- dostęp do bezpośredniej informacji o ważnych wydarzeniach sportowych organizowanych przez LKS Start Niechcice .

Nr rachunku bankowego : 17 8973 0003 0010 0000 0039 0002

Wszystkich, którym dobro klubu i piłki nożnej w Niechcicach leży na sercu zapraszamy do
współpracy.

Deklaracja członkowska
                                      Klub 100 LKS Start Niechcice

Ja, niżej podpisany deklaruję członkostwo w Klubie 100 Start Niechcice. Przyjmuję do wiadomości, że warunkiem członkostwa jest przekazanie na cele statutowe LKS Start Niechcice minimalnej kwoty miesięcznej w wysokości 50zł. Składki mogę wpłacać na konto bankowe LKS Start Niechcice o numerze: 17 8973 0003 0010 0000 0039 0002 jako „darowizna na rzecz Klubu Start Niechcice” lub gotówką otrzymując potwierdzenie w postaci druku
„ Kasa Przyjęła” .

…………………………………………………………….
                                                                                                          Data i podpis

IX Memorial imienia Mariusza Gawlicy (10.01.2015r.)